Осень

Осень

пятница, 22 августа 2014 г.

Російський «гуманітарний вантаж» самовільно рушив на Луганськ, – Прикордонслужба

п'ятниця 22 серпня, 2014, 13:55

Російська сторона проігнорувала досягнуті домовленості щодо оформлення гуманітарного вантажу для Донбасу, рушивши самовільно на Луганськ.

Про це йдеться на сайті Державної прикордонної служби України.

«З 14:00 до 21:00 (четверга, 21 серпня) в пункті пропуску «Донецьк» (РФ) на в’їзд в Україну українська сторона розпочала прикордонно-митне оформлення осіб, транспортних засобів першої частини колони гуманітарного вантажу», – зазначає відомство.

«Всього оформлено 34 особи на 34 транспортних засобах. Загальна вага – 268 020 кг. Автомобілі завантажені на дві третини від можливості, середня вага вантажу на одне авто – 8 375 кг. Характер вантажу: продукти харчування – 32 автомобіля (гречана крупа, рис, цукор, вода), два автомобіля – з медичними виробами», – інформують прикордонники.

«Проте МЗС РФ розповсюдило заяву про начебто затягування процесу оформлення вантажу українською стороною та заявило про самостійну доставку вантажу в Луганськ», – зазначає Прикордонна служба України.

Відтак, об 11:20 оформлені вантажівки розпочали рух на територію України «без супроводу представників МКЧХ та ігноруючи досягнуті домовленості щодо оформлення вантажу».

«При цьому українська прикордонно-митна група була блокована в російському пункті пропуску «Донецьк», – наголошують у відомстві.

http://zik.ua/ua/news/2014/08/22/rosiyskyy_gumanitarnyy_vantazh_samovilno_rushyv_na_lugansk__prykordonsluzhba_516962