Осень

Осень

вторник, 11 ноября 2014 г.

Росія готує військову агресію проти України, – Перебийніс

вівторок 11 листопада, 2014, 18:06

Росія активізує переміщення на підконтрольні бойовикам території Донецької та Луганської областей військової техніки та особового складу своїх збройних сил, що свідчить про підготовку до військової агресії проти України та окупації її території.

Про це заявив спікер Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс.

«Росія продовжує зосередження військових підрозділів поблизу кордону з Україною, фіксується активізація повітряної розвідки позицій українських військових. Фактично, йдеться про продовження військової агресії проти України та фактичну підготовку до окупації суверенної території нашої держави», – сказав Є.Перебийніс на брифінгу в Києві у вівторок.

За його словами, офіційні представники Росії продовжують спростовувати очевидні факти присутності підрозділів її збройних сил на Донбасі, що стало «звичайною для Росії практикою, свого роду візитною карткою гібридної війни, яку вона розв’язала проти України».

«Керівництво цієї країни досі так і не пояснило ні світу, ні своїм громадянам, чому воно спочатку спростовувало участь російських військових у процесі анексії Криму, а потім спокійно визнало, що свідомо обманювало всю світову спільноту», – сказав Є.Перебийніс.

За його словами, фактів присутності російських військових достатньо і в українських спецслужб, і у спецслужб країн-партнерів, а також у соціальних мережах.

«Те, що Росія прибирає з техніки і своїх військових розпізнавальні знаки, не повинно нікого вводити в оману. Це ознаки тієї ж придуманої Росією гібридної війни, яка дозволяє їй цинічно заявляти про «відсутність доказів», – сказав Є.Перебийніс, зазначивши, що Росія не уникне відповідальності за свої дії.

На його думку, Росія не зацікавлена в захисті своєї репутації, а переслідує інші цілі, які докорінно розходяться з інтересами російського народу, «який продовжує платити високу ціну за дії Кремля».

«Які саме цілі ставить перед собою російське керівництво у своїй агресії проти України, точно не відомо нікому. Лідер партії «Справедлива Росія» Сергій Миронов уже відкрито говорить про необхідність створення так званого коридору до Криму. Деякі... розраховують на створення на Донбасі другого Придністров’я», – сказав Є.Перебийніс, передає Інтерфакс.

http://zik.ua/ua/news/2014/11/11/rosiya_gotuie_viyskovu_agresiyu_proty_ukrainy__perebyynis_539642